Polski producent zabudów i części dla branży automotive

Zobacz nowości
ZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Liczby mówią same za siebie

> 232 wykwalifikowanych pracowników
6 840 ZABUDÓW WYKONANYCH W 2021 ROKU
25 lat doświadczenia na rynku
19 000 metrów kwadratowych produkcji
18 564 dostarczonych elementów abs
> 20 000 konwersji w ostatnich 3 latach

Dlaczego warto
z nami współpracować?

01

Kompleksowa obsługa

Rozbudowana sieć serwisów, sklep online ze stałym dostępem do części zamiennych i najszerszy wachlarz produktów w całej Europie – dostarczamy od pojedynczego elementu po pełne zabudowy.

02

Potwierdzona jakość

Najwyższe standardy, gwarancja bezpieczeństwa i dopasowanie do rygorystycznych wymogów branży automotive – potwierdzają je niezależne certyfikaty IATF 16949:2016, ISO 9001:2015.

03

Pełna niezależność

Własne stolarnie, tapicernie, spawalnie, ślusarnie, termoformiernie, centra CNC oraz plotery frezujące – dzięki produkcji inhouse sami odpowiadamy za terminowość i jakość naszych elementów.

04

Konfigurator

Specjalne narzędzie dla dealerów, dzięki któremu szybko i łatwo wygenerują spersonalizowaną ofertę dla swoich klientów – oszczędność czasu i pełna wygoda zagwarantowane.

05

Oszczędność

My dostarczamy zabudowy – cały proces ich produkcji leży po naszej stronie! – a Ty na nich zarabiasz. Zyskaj więcej czasu, korzystaj z naszych zasobów i oszczędź sobie problemów.

01 Kompleksowa obsługa
02 Potwierdzona jakość
03 Pełna niezależność
04 Konfigurator
05 Oszczędność
Najwyższa jakość

Wyjątkowe standardy, które zapewniamy dzięki najlepszym materiałom, nowoczesnym technologiom i kontrolą nad całym procesem produkcji, potwierdzają niezależne certyfikaty.

Innowacja

Najwyższa funkcjonalność dzięki nowoczesnym technologiom. Technika termoformowania pozwala nam z maksymalną precyzją dopasować poszczególne elementy do konkretnych modeli zabudów.

Partnerstwo

Od półproduktu aż po pełne zabudowy – nasza obsługa jest kompleksowa. Najszerszy wachlarz produktów w Europie i jakość serwisu pozwala nam się cieszyć zaufaniem wszystkich marek LCV.

Mobilność

Elastyczność w dostawie – Ty decydujesz, jak chcesz odebrać zabudowę. W dodatku kity, czyli zestawy do samodzielnego montażu, zaprojektowaliśmy tak, by umożliwić jak najłatwiejszą wysyłkę.

Produkcja

Projekt formy, frezowanie i wytłaczanie każdego elementu – produkty całkowicie wytwarzamy inhouse’owo. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością i dotrzymywaniem terminów.

Dopasowanie do potrzeb partnera

Masz wyjątkowe wymagania co do zamówienia? Do Twoich potrzeb możemy podejść z pełną elastycznością, bo w 100% odpowiadamy za cały proces wytwarzania produktu.

Od komponentów do całych zabudów

01

Komponenty

Od najmniejszego półproduktu – wykonujemy i dostarczamy osobne elementy samochodowe, by mieć najwyższą kontrolę nad jakością zabudów.

02

Zestawy montażowe

Przygotowujemy i wysyłamy – w dwóch modelach konfiguracji dostawy – pakiety wyposażenia wnętrza do samodzielnego montażu przez specjalistów.

03

Całe zabudowy

Produkujemy w pełni gotowe zabudowy zarówno na vanach, jak i podwoziach. Szeroka gama produktów odpowiada na potrzeby: od izoterm po skrzynie.

01 Komponenty
02 Zestawy montażowe
03 Całe zabudowy

Portfolio produktowe

01

Izotermy

Idealna do przewozu towaru w określonej temperaturze – lekka, szczelna i wykonana z najwyższą jakością. Najlepsze na rynku parametry izolacyjne to gwarancja partnerstwa dla przedsiębiorstw z branży gastronomicznej, spożywczej, farmaceutycznej czy logistycznej.

02

Eko i Eko+

Zabudowy brygadowe sprawdzają się między innymi w firmach świadczących usługi remontowo-budowlane. Gwarantują wygodne i bezpieczne warunki podróży pracowników oraz zapewniają optymalizację kosztów przedsiębiorstwa.

03

Komfort

Połączenie funkcjonalności z komfortem w najwyższej klasie. Materiały użyte do produkcji zabudowy Komfort zostały dobrane tak, aby podróż pasażerów była przyjemna, a przestrzeń ładunkowa wykorzystana w 100%.

04

9-tki

Wybierając nasze zabudowy 9-osobowe, otrzymujesz gwarancję bezpiecznej podróży. Aby mieć pewność, że zabudowy będą trwałe i solidne, wszystkie potrzebne elementy produkujemy u siebie. Chcemy wyznaczać standardy dla rynku.

05

Mobility

Zabudowy do przewozu osób na wózku inwalidzkim są bezpieczne, innowacyjne i funkcjonalne. Specyfikacja tego rodzaju zabudowy jest ściśle zależna od wymagań klienta, stąd wiele możliwości wyposażenia pojazdu w opcje dodatkowe.

06

Autobusy

Zarówno dla małych przedsiębiorców, jak i dużych przewoźników, którzy świadczą usługi przewozu osób w kraju i za granicą. Nasze autobusy spełniają wymagania w kwestii bezpieczeństwa, wygody, jakości oraz wysokiej wartości rezydualnej

07

Skrzynie

Funkcjonalny transport ładunku oraz wygodna przestrzeń sypialna pozwalają na jazdę po mieście i długie trasy po całej Europie. Jakość użytych materiałów oraz staranny montaż gwarantują ich niezawodność i długą eksploatację

08

Kontenery

Uniwersalna zabudowa przy każdym typie transportu. Płaska podłoga bez wystających nadkoli, proste ściany oraz duże drzwi ułatwiają ergonomiczny załadunek, a duża kubatura umożliwia transport różnorakich przedmiotów – na przykład mebli lub palet. W wersji z agregatem służą też do przewozu towarów, które przechowuje się w określonej temperaturze.

09

Kampery

Samochody turystyczne odpowiednie do krótszych i dłuższych tras. Specjalna zabudowa uwzględnia wszystkie potrzeby podróżujących – zapewnia wygodne miejsce do wypoczynku i noclegu. Wyprodukowane z techniczną precyzją i dbałością o każdy detal.

10

[CarpolPack]

Gotowe zestawy części i wyposażenia wnętrza, które specjaliści mogą samodzielnie zamontować w środku pustej zabudowy. Mała liczba elementów i połączeń sprawia, że montaż jest wyjątkowo prosty. Dostępne w dwóch wersjach konfiguracji dostawy.

01 Izotermy
02 Eko i Eko+
03 Komfort
04 9-tki
05 Mobility
06 Autobusy
07 Skrzynie
08 Kontenery
09 Kampery
10 [CarpolPack]

Jak działamy

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla branży automotive. Rozbudowany park maszynowy i doświadczony dział R&D przygotowują projekty, które odpowiadają na potrzeby nieustannie rozwijającego się rynku aut dostawczych.

Optymalny komfort, bezpieczeństwo pasażerów i w pełni funkcjonalne rozwiązania – na to stawiamy.

MY DOSTARCZAMY ROZWIĄZANIA

Nasi
Partnerzy

Firmy,
Dealerzy,
Producenci...
TY JE SPRZEDAJESZ SWOIM KLIENTOM

Klient
docelowy

Rozpocznijmy współpracę! Opowiedz nam, czego potrzebujesz, a my znajdziemy rozwiązanie dopasowane specjalnie do Ciebie i Twoich klientów.

DLACZEGO CARPOL?

Zaufali nam najlepsi

Mamy 25 lat doświadczenia i autoryzację wszystkich marek.

(...) Carpol co najmniej od 10 lat zajmuje pozycje lidera w segmencie samochodów modyfikowanych Renault.

RENAULT POLAND Piotr Hajrych

(...) Współpraca z firmą Carpol opiera się na wartościach jakimi są: odpowiedzialność, innowacyjność, bezpieczeństwo i partnerstwo.

CITROËN

(...) Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą Carpol Sp. Z o.o.

OPEL

(...) Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji poszczególnych projektów.

OPEL

(...) zabudowy są spójne z naszą linią produktową i wspólnie możemy zaoferować najwyższą jakość, wytrzymałość i trwałość auta bazowego z zabudową.

VOLKSWAGEN Artur Jakubiak

(...) Potwierdzeniem powyższego jest status VW Premium Partner, który Carpol jako pierwszy otrzymał w Polsce.

VOLKSWAGEN Artur Jakubiak