NOWOŚĆ!

DualCab+

Żadnej pracy się nie boi

Przestrzeń ładunkowa i pasażerska w jednej zabudowie – znajdziesz w niej jeszcze więcej miejsca i komfortu niż w tradycyjnej brygadówce.

DLACZEGO WARTO?

Nowa Przestrzeń+

01

Więcej miejsca

Dla komfortu, bezpieczeństwa i oszczędności. Dobra organizacja przestrzeni pozwala na drugi rząd siedzeń i przewożenie długich przedmiotów jednocześnie – a wszystko to w wygodnych warunkach podróży.

02

Schowki nad głowami pasażerów

Dodatkowe narzędzia już nie zajmą miejsc przeznaczonych na towar. Przechowuj je nad siedzeniami z drugiego rzędu – w schowkach podobnych do tych, które montuje się w samolotach.

03

Schowki pod fotelami

Kolejny schowek czy wydłużona przestrzeń ładunkowa? Ty decydujesz i zmieniasz, kiedy chcesz. Przed podróżą wybierz, jak chcesz wykorzystać przestrzeń pod fotelami i dostosuj ją do swoich potrzeb.

04

Wysłonki boczne z kieszeniami

Nie musisz wybierać między miejscem na nogi a drobnymi rzeczami, które ze sobą zabierasz. Wnęki w karoserii pojazdu przekształcamy w kolejną skrytkę, w której możesz schować lunchbox lub inne mniejsze przedmioty na długi dzień pracy.

01 Więcej miejsca
02 Schowki nad głowami pasażerów
03 Schowki pod fotelami
04 Wysłonki boczne z kieszeniami
DLACZEGO WARTO?

Nowy Komfort+

01

Cisza, wygoda i nowy komfort+

Wygoda i bezpieczeństwo na równie wysokim poziomie! Podróżuj w odpowiednich dla siebie warunkach – w pełnym komforcie nawet przy długich godzinach jazdy.

02

Regulowane zagłówki

Każdy pasażer może dostosować wysokość i ułożenie zagłówka do swoich indywidualnych potrzeb – dla pełni wygody i bezpieczeństwa. Funkcja regulowania dostępna przy wszystkich fotelach.

03

Pasy 3 punktowe

Wybierając bezpieczeństwo, nie rezygnujesz z własnego komfortu. Zamontowane wyżej niż u konkurencji 3-punktowe pasy sprawdzają się równie wygodnie u niższych i wyższych pasażerów.

04

Wygodniejsze siedziska

Twoje ciało nie odczuje nawet najdłuższej podróży – ergonomiczne oparcie nie nadwyręża pleców, a specjalnie dobrana gęstość pianki sprawia, że siedzisz jak na najwygodniejszym materacu.

05

Szyba w przegrodzie

Nie musisz już tracić czasu na zatrzymywanie się i wychodzenie z pojazdu, aby widzieć, co się dzieje w przestrzeni ładunkowej. Wystarczy szybki rzut oka na szybę w przegrodzie.

06

Precyzyjnie dopasowany ABS

Cieplej, ciszej i przyjemniej. ABS, który został dopasowany do pojazdu z największą precyzją, skutecznie izoluje Cię od hałasu z zewnątrz i nieprzyjemnych warunków pogodowych.

07

Wysłonki boczne z kieszeniami

Wyciągnij nogi przed siebie – tak bardzo, jak zechcesz. Wykorzystanie wnęk w karoserii jako dodatkowych schowków sprawia, że możesz się wygodnie rozsiąść i znaleźć miejsce na drobny bagaż jednocześnie.

08

Komfort akustyczny i termiczny

Jeszcze ciszej i w odpowiedniej temperaturze. Możesz mieć pewność, że nie będzie ani za zimno, ani zbyt ciepło, a uciążliwe hałasy z zewnątrz nie dostaną się do środka.

01 Cisza, wygoda i nowy komfort+
02 Regulowane zagłówki
03 Pasy 3 punktowe
04 Wygodniejsze siedziska
05 Szyba w przegrodzie
06 Precyzyjnie dopasowany ABS
07 Wysłonki boczne z kieszeniami
08 Komfort akustyczny i termiczny
DLACZEGO WARTO?

Nowa Trwałość+

01

Jak z fabryki

Prezentuje się, jakby dopiero co zszedł z taśmy produkcyjnej. Aby zapewnić maksymalną trwałość zabudowy, jak najmniej ingerujemy w konstrukcję nadwozia i wykorzystujemy najwytrzymalsze materiały.

02

Antykorozyjność

Tym większa trwałość nadwozia, im mniej w nie ingerujemy. Tak opracowaliśmy zabudowę, żeby nie tworzyć dodatkowych nawierceń, tylko maksymalnie wykorzystać fabryczne otwory oraz mocowania.

03

Czystość

Nie trać czasu na długie godziny sprzątania. Użyty w zabudowie ABS pozwala w łatwy sposób utrzymać czystość i podróżować w estetycznym otoczeniu.

04

ABS

Prosta konstrukcja stelaża oraz wykorzystanie kompozytu i lekkich, lecz twardych materiałów takich jak ABS zwiększa wytrzymałość pojazdu.

05

Bezpieczeństwo

Jeśli przewożony towar – pod wpływem jazdy – się przesunie, obecne w pojeździe osoby ochroni szczelna przegroda, którą umieszczono między częścią ładunkową a pasażerską.

01 Jak z fabryki
02 Antykorozyjność
03 Czystość
04 ABS
05 Bezpieczeństwo

Mapka targów IAA Mobility 2022

pobierz plik
PRODUKTY TARGOWE

Zobacz też inne produkty

[CarpolBox]

Izoterma

DLACZEGO CARPOL?

Zaufali nam najlepsi

Mamy 25 lat doświadczenia i autoryzację wszystkich marek.

(...) Carpol co najmniej od 10 lat zajmuje pozycje lidera w segmencie samochodów modyfikowanych Renault.

RENAULT POLAND Piotr Hajrych

(...) Współpraca z firmą Carpol opiera się na wartościach jakimi są: odpowiedzialność, innowacyjność, bezpieczeństwo i partnerstwo.

CITROËN

(...) Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą Carpol Sp. Z o.o.

OPEL

(...) Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji poszczególnych projektów.

OPEL

(...) zabudowy są spójne z naszą linią produktową i wspólnie możemy zaoferować najwyższą jakość, wytrzymałość i trwałość auta bazowego z zabudową.

VOLKSWAGEN Artur Jakubiak

(...) Potwierdzeniem powyższego jest status VW Premium Partner, który Carpol jako pierwszy otrzymał w Polsce.

VOLKSWAGEN Artur Jakubiak